System informatyczny monitorowania profilaktyki

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i prowadzeniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od charakterze prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla przeciętnego lokalu, jak także dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą różnić się między sobą w relacji czy posiadamy do czynienia z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, a może z domem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii bawią się jeszcze popularniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z elementem gastronomicznym który nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest sposób POS. W trudnych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich jak i takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy posiadają wiele problemów gastronomicznych na obszarze całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla firmy gastronomicznej:

Jest on naprawdę skonstruowany, aby moduły składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i instytucja na jednolitych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie od tego, czy istnieje ostatnie pewna restauracja, czy i sieć restauracji.

Na obecnym etapie celowo nie podamy nazwy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do danego kliencie. Przyjmijmy, że wyjście jest wsparte na połączonym systemie, który da zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy również wszelkie zarządzanie gospodarką magazynową. W relacji od realizacje pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a i z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowie lokalnej czyli na pewnym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.