Znajomosc wzorcow projektowych

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zawsze jesteśmy teraz o nim jakieś informacje i wyrobione zdanie. Jednak kiedy wtedy pozostaje z wszystkim nowym badaniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się przybyć do punktu, błądząc w zakamarkach struktury, o której nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe sieci i zapalamy się w niewielkie i ślepe zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, chodzimy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników lub nowego przewodnictwa. Zbieramy świadomość i krok po kroku, staramy się dostarczać ją w bycie. Bardzo drogi etap. Ruszamy się utartymi ścieżkami, razem z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową świadomość a od momentu do momentu następuje próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość głęboko w pogoni za informacją. Powtarzamy szczególnie te też błędy, zdobywamy doświadczenia oraz przeskakujemy na dodatkowy poziom. Przez ciągłe powtarzanie zachodzimy w wprawę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym czasie idzie gdy po maśle. Nasza informacja jest coraz popularniejsza. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że także piękną radą możemy służyć maluczkim. Taka pewność w nas żyje. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga również nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Wiedzy w prawdziwej formie. Sztuk i pewności absolutnej. Tak są wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z znajomymi umiejętnościami. Procesy, których nie ogranicza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca dobre a też nudne też. A kiedy z wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest oczywiście to, że możemy polegać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest zawsze nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek chorują na nauk, dowiemy się, biorąc system w bycie także zjadając go, aż do uzyskania mistrzostwa.